Продавець УкрЕлектро розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
18 відгуків
+380 (95) 102-48-48
+380 (67) 634-66-21
+380 (95) 386-50-58
Высоковольтное и низковольтное оборудование "УкрЭлектро"

Класифікація роз'єднувачів

Класифікація роз'єднувачів

При виборі високовольтного роз'єднувача часто виникають питання, пов'язані з класифікацією роз'єднувача за різними параметрами. У цій статті ми спробували коротко описати основні відмінності між роз'єднувачами різних типів, таких як РВз-10 і РЛНДз-10, РВО-10 і РЛНД-10 і т. д.

 

По класу напруги роз'єднувачі високовольтні діляться в залежності від значення кіловольт, на які вони розраховані: 6 кВ, 10 кВ, 35 кВ, 110 кВ, 150 кВ.

За різними характеристиками різні типи роз'єднувачів з класом напруги від 6 до 10 кВ різняться між собою за способом установки. До разъединителям внутрішньої установки відносять РВФ, РВФз, РВ, РВз.

До разъединителям зовнішньої установки відносяться РЛН, РЛНД, РЛНДз, РД, РДз.

Також розрізняють роз'єднувачі високовольтні і по числу полюсів (роз'єднувачі однополюсні РВО і триполюсні).

У напрямку ходу контактного ножа виділяють роз'єднувачі вертикально-поворотного і хитного типу.

Триполюсні роз'єднувачі включаються важільним приводом (ПР-10, ПРН з), однополюсні – оперативної ізолювальною штангою.

Також різняться роз'єднувачі і по методу обробки металевої рами самого роз'єднувача. Найбільш поширеним методом на сьогоднішній день є порошкове фарбування, але може використовуватися і оцинковка.

 

Відмінність у пристосуваннях роз'єднувачів внутрішньої і зовнішньої установок пояснюються умовами їх роботи. Роз'єднувачі зовнішньої установки зобов'язані володіти механізмами, разламывающими крижану кірку, яка може з'являтися при ожеледі. А також їх використовують для від'єднання невеликих струмів навантаження і їх контакти забезпечують рогами для гасіння дуги, що виникає між розбіжними контактами.

Всі з описаних роз'єднувачів, Ви можете придбати на нашому порталі «УкрЭлектро» і бути повністю впевненими в тому, що придбана продукція буде повністю відповідати всім вимогам та нормам, які пред'являються до високовольтного обладнання

Будьте обережні, купуючи товар у не перевірених постачальників !

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner